Poděkování


Před časem jsme se zúčastnili Potravinové sbírky, která pomohla klientům Slezské diakonie v Karviné. Dostali jsme poděkování od organizátorů sbírky a tímto také my děkujeme rodičům, kteří se k nám připojili a přispěli do sbírky potravin. 

Děkujeme rodičům, kteří se spolu s námi zapojili do Potravinové sbírky. Výtěžek byl odevzdán Slezské diakonii v Karviné. Akce byla pořádaná k Mezinárodnímu dni za vymýcení chudoby.

Děkujeme Karolínce Černotové za věnování panenky i s vajíčkem a také za hrazdičku pro naše nejmenší. Karolínka nám také věnovala spoustu svých krásných obrázků, aby rámečky na stěnách nebyly prázdné, než si děti z Majdalenky nakreslí vlastní.

Děkujeme maminkám našich dětí – paní Heczkové (Matýskové) a paní Fričové (Vojtíškové) za velmi dobré moučníky, kterými přispěly k občerstvení na karnevale.

Děkujeme panu Richardu Mencnerovi za věnování super kuchyňky. Děti už se těší na vaření a zkoušení nových receptů.

Děkujeme naší kamarádce Renátě Czyžové za krásný obrázek čápa. Čáp je důležitý – nosí děti. Dostali jsme také výrobky a obrázky pro výzdobu našich pokojíčků.

Děkujeme za pomoc při technických úpravách v Majdalence! Tito lidé tady nechali hodně síly, prokázali svou šikovnost a zručnost a věnovali spoustu svého volného času na to, aby to v Majdalence vypadalo krásně.

Děkujeme paní Weidenhausen (paní Leonkové) za věnování sady hygienických potřeb. V tomto období je téma hygieny u nás velmi aktuální – intenzivně s dětmi probíráme hygienické zásady a nutnost jejich dodržování.

Děkujeme paní Vrublovské (Kubíčkové) za věnování medailí k ocenění dětí při soutěžích.

Děkujeme panu Jindrovi Machů za zapůjčení a obsluhu zvukové techniky.

Děkujeme naší kamarádce Kateřině Tulejové za věnování roztomilé panenky. S tou si budou naše holčičky hrát moc rády.

Děkujeme JUDr. Richardu Mencnerovi za věnování multifunkční tiskárny! Nemusíme už spoléhat na jiné zdroje a můžeme si zpracovat své dokumenty rovnou sami.

Děkujeme naší kamarádce Haně Tvrzníkové za knížky, u kterých budeme s dětmi brousit jazýčky, učit se nová slova a říkadla.

Děkujeme naší kamarádce Simoně Matuškové za skvělou žíněnku. Dětem se na ní bude parádně cvičit. Teta Petra je hodně naučí.

Děkujeme všem návštěvníkům Majdalenky! Věříme, že se vám i dětem u nás líbilo a že jste se stejně jako my cítili příjemně.

Děkujeme především Liborovi Kulínskému a Martinovi Zajíčkovi, dále pak Ivoši Sztrnadelovi, Jiřímu Kijonkovi, Martinovi Salamonovi, Tomášovi a Honzovi, malířské partě a také té milé paní, která nám tak pečlivě umyla všechna okna.